Register
     

Hakkımızda

 

        Balıkesir Fizik Tedavi Merkezi, T.C Sağlık Bakanlığı’ndan özel çalışma belgeli 2. basamak sağlık hizmeti veren tam teşekküllü Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Özel Dal Sağlık Merkezidir.

       Merkezimizde 3 Doktor, 5 Fizyoterapist olmak üzere toplamda 30 Tıbbi personel hizmet vermektedir. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitelerimize ek olarak tıbbi tahlil laboratuvarı ve röntgen bölümümüz bulunmaktadır.

       Özel Balıkesir Fizik Tedavi Merkezi, 4 katlı müstakil hizmet alanı ve en son tıbbi teknolojiden oluşan donanımıyla ve sürekli kendisini yenilemesiyle ülkemizdeki üstün özellikli merkezler arasındadır.

       Özel Balıkesir Fizik Tedavi Merkezine gelen her hasta fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanımızca değerlendirilmekte ve problemine yönelik bir tedavi programı planlanmaktadır. Planlanan tedavi, merkezimizde bulunan en modern Fizik Tedavi cihazlarıyla ve deneyimli Fizyoterapistler ve yardımcıları aracılığıyla uygulanmaktadır.

       Tedavi aşamasında hastaların tedaviye cevapları gözden geçirilmekte ve hastalar tedavi süresince yakından izlenmektedir.
Günümüzün gelişmiş koşullarında sağlığınızın takipcisi olmak, tedavi şartlarını çok daha uygun ve rahat koşullarda gerçekleştirmek, Balıkesir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezinin kurumsal anlayışıdır.

       Balıkesir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi güvenli ve yüksek standardı, çağdaş anlayışla oluşturulmuş rehabilitasyon ekibi ve modern Fizik Tedavi cihazlarıyla sizlere sunduğu hizmetlerden büyük mutluk duymaktadır.

 


 
 

Ana Menü

Ziyaretçi Sayacı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün30
mod_vvisit_counterDün43
mod_vvisit_counterBu Hafta240
mod_vvisit_counterBu Ay1167
mod_vvisit_counterTüm Zamanlar47376

Ziyaretçi Sayısı

Şu anda 2 konuk çevrimiçi

İletişim

Adres : Paşaalanı Mah. Dereboyu Cad.No: 20 - 22  BALIKESİR
Tel      : 0 (266) 243 00 37 - 246 16 55
Fax     : 0 (266) 243 00 37 - 246 16 55

Web Adreslerimiz

www.balfizik.com  -  www.balfizik.com.tr


Copyright © 2015. Özel Balıkesir Fizik Tedavi Merkezi. Designed by Gama Web Design

S5 Box

Login Form

S5 Register

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.